Tradi eco complete dennenhouten kwartslagtrap links
Deze trap heeft een hellingshoek van 51,34°. Dit is een wat steilere trap, maar hij is nog goed te belopen. Ideaal voor als je niet een hele grote ruimte hebt. De trap wordt geleverd inclusief leuning en tegentreden.
Belangrijke punten over deze trap
- Wordt onbehandeld geleverd
- Montagehandleiding en technische tekening onder documenten
- Inkortbaar in de hoogte per trede
- Tegentreden moeten in de breedte worden ingekort
- Enkel geschikt voor gebruik binnen
. Met een hellingshoek van 51,34° valt de trap onder de categorie steektrappen/molenaarstrappen. Dit betekent niet dat het een hele steile trap is. Hij is goed beloopbaar, maar ideaal voor als je niet super veel ruimte hebt. Je dient voor deze trap natuurlijk wel meer ruimte te hebben dan een ruimtebesparend model. Kijk naar de afmetingen in de technische tekening voor meer meer informatie over de hoogte, breedte, benodige trappengatgrootte en uitval van de trap.
Laat je trap inmeten
Maak een afspraak met onze adviseur
Hoe behandel ik deze trap?
Je ontvangt van ons een onbehandelde trap. Wanneer je deze onbehandeld zou laten, dan gaat deze scheuren. Het hout droogt namelijk uit als deze geen behandeling heeft gehad. Je kunt de trap met verschillende producten behandelen. Wij verkopen hiervoor behandelingsoliën, maar ook verf en lak.
Wil je meer weten over de behandeling met olie of lak? Neem een kijkje bij onze blogs.
Hoe monteer ik deze kwartslagtrap?
Met deze handige video wordt de montage van deze trap nog makkelijker!